טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
מדריך: איך פותחים קבוצה חדשה בטלגרם?

חברים באינספור קבוצות וואטסאפ אבל עדיין אין לכם קבוצת טלגרם משלכם? הגיע הזמן לשנות את המצב. למה זה כדאי, איך מתחילים וכיצד מוסיפים מנהלים נוספים? איגדנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על פתיחת קבוצה חדשה בטלגרם

טלגרם כבר הרוויחה את מקומה כאחת מאפליקציות שליחת המסרים המובילות, ואת הפופולאריות שלה אפשר לראות גם בקרב משתמשים רבים בישראל. אחת מדרכי התקשורת הנפוצות באפליקציה היא באמצעות קבוצות, שמבוססות על עקרון שזהה לזה של וואטסאפ. קבוצות מאפשרות לחברים להתכתב, להגיב לאחרים, לשלוח תמונות, לצרף חברים חדשים ובגדול – להפוך לקהילה שוקקת על כל נושא רלוונטי.

טלגרם או וואטסאפ?

אז מה בעצם ההבדלים בין האפליקציות ולמה קבוצות בטלגרם הפכו למוקד משיכה גדול כל כך? השימוש בטלגרם ככלל, גם בקבוצות אבל גם בשיחות אישיות, הפך לנפוץ בקרב משתמשים שמייחסים חשיבות רבה לפרטיותם. טלגרם שמה דגש משמעותי על הפרטיות של המשתמשים ומצפינה את ההודעות שנשלחות באמצעותה, ובנוסף גם מאפשרת מחיקת הודעות שנשלחו ללא מגבלת זמן.

עם זאת, גם מי שלא חרד לענייני פרטיות יכול ליהנות מניהול קבוצת טלגרם. ברירת המחדל של כמות החברים בכל קבוצה עומדת על 200 איש, אך מי שמעוניין ליצור קבוצה גדולה יכול להגדיר את הקבוצה שלו בתור "Supergroup" ולצרף כמות מרשימה של עד 100 אלף חברים. פער משמעותי מהמגבלה של וואטסאפ שעומדת על 256 חברים בקבוצה.

יצירת קבוצת טלגרם חדשה

החלטתם שאתם רוצים לפתוח קבוצה? ארבעה צעדים פשוטים ואתם מוכנים לצאת לדרך:

 1. לאחר שנכנסתם לטלגרם, לחצו על התפריט ובחרו באפשרות New Group (קבוצה חדשה).
  קבוצת טלגרם 1
 2. עכשיו הזמן להוסיף חברים חדשים לקבוצה. תוכלו לבחור את אנשי הקשר מהנייד שלכם או לחפש חברים לפי הכינוי שלהם באפליקציה.
  קבוצת טלגרם 2
 3. לאחר בחירת החברים, בחרו והקלידו שם לקבוצה שיצרתם. תוכלו גם להוסיף לה תמונה על ידי לחיצה על אייקון המצלמה.קבוצת טלגרם 3
 4. אשרו את הפעולה (על ידי לחיצה על כפתור ה-V באנדרואיד או Create באייפון), והקבוצה שלכם מוכנה!

הגדלת הקבוצה ופעילות שוטפת

לאחר שפתחתם את הקבוצה שלכם, הגיע הזמן להגדיל ולפתח אותה. יש כמה דרכים לעשות זאת:

 

 1. הפכו את הקבוצה לציבורית וצרו לינק מותאם עבור הקבוצה שלכם – כנסו להגדרות ושנו את את הגדרות הקבוצה לציבונית לאחר מכן תוכלו לבחור כתובת כניסה לקבוצה.
  קבוצת טלגרם 4
 2. הוסיפו חברים נוספים על ידי לחיצה על שם הקבוצה ולחיצה על Add member (הוספת חבר). תוכלו להוסיף חברים מהנייד או לשלוח קישור כניסה לכל מי שתרצו לצרף על ידי לחיצה עלInvite to Group via Link (הצטרפות באמצעות קישור).
 3. הוסיפו מנהלים נוספים שיעזרו לכם בעבודה. כדי לעשות זאת, לחצו על שם הקבוצה ולאחר מכן על כפתור התפריט. כעת בחרו באפשרות Set Admins (הגדרת מנהלים). בטלו את האופציה לפיה כל חברי הקבוצה הם מנהלים (All members are admins), ובחרו בחברי הקבוצה להם אתם רוצים להעניק את התפקיד. הסרת הסימון בעתיד, תהפוך אותם שוב לחברים מן השורה.
 4. הסירו חברים במידת הצורך. משתמשים לא מתאימים או כאלה שפוגעים בסדר בקבוצה, תוכלו להסיר ללא בעיה. לחצו על שם הקבוצה, ובחלון שייפתח בחרו את המשתמש שתרצו להסיר. לחצו על שמו ובחרו באפשרות ההסרה (Remove from Group).

קבוצות טלגרם רבות כבר הפכו לקהילות משגשגות בתחומים שונים, ואחרי שפתחתם את הקבוצה שלכם אתם מוזמנים להתחיל ולנהל אותה ולעלות את הקבוצה לאתר טלגרם גרופ. אין לכם עדיין טלגרם? הורידו כאן את אפליקציית טלגרם, בהצלחה!   

 

 

דילוג לתוכן