טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם

?????????????????????

*חברי הקבוצה היקרים*

☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣

*תקנון קבוצת צריכים משהו?*

??????????????????

קבוצה מספר 1 בטלגרם
צריכים משו? אנשי הקבוצה ישמחו לעזור לכם
חסרים "משמחים" לחתונה של גרים? פצוע המשתקם בבית לוינשטיין זקוק למבקרים? מחפשים טרמפ מפתח תקווה לירושלים, מצאתם אבידה ברחוב, או שאתם פשוט לא יודעים איך לקרוא לרך הנולד? כל הבעיות הללו, ועוד רבות, זוכות למענה וסיוע בקבוצת הוואטסאפ "צריכים משו???" שחרטה על דגלה עזרה הדדית חוצת מגזרים, הנשענת כל כולה על העולם הווירטואלי.
"צריכים משו???" היא אחת הקבוצות הפעילות ביותר כיום בוואטסאפ.
אנשי הקבוצה מנסים להפוך את העולם למקום טוב קצת יותר. הקונספט פשוט: אם אתה צריך משהו, תבקש. אם אתה יכול לתת, תן.
ההודעות בקבוצה מתחלקות לשני חלקים עיקריים: הודעות בקשה עזרה שמבוססות על חכמת ההמונים, במסגרת החלק הזה ניתן למצוא בקבוצה שאלות כמו: "מי מכיר מסעדה כשרה בברצלונה?", "למי יש רעיון לשם לתאומות?", "עצות איך לרפא לב עצוב?" או "מחפשת שיר חופה יפה ולא חרוש".
החלק השני מתעסק בהודעות שמבקשות סיוע של ממש, אם זה בטרמפים, בציוד למשפחה נזקקת, בהעברה של פריט ממקום למקום, תיקון של מקרר לניצול שואה, השבת אבידה, או עזרה במשמרות ליד מיטתו של ילד חולה. רובן המוחלט של הבקשות זוכה למענה אפקטיבי ומיידי. המוטו של הקבוצה הינו: "אין אתה עושה טובה לנזקק, אלא הוא גומל עמך טובה בכך שעושה אותך בעל חסד", המבוסס על דברי חז"ל והחסידות.

〰〰〰〰〰〰〰〰〰

*תקנון הקבוצה* :

יש לקבוצה כללים. הכללים מטרתם לשמור על הביחד ולמנוע כמה שיותר ריבים. בין הכללים ניתן למצוא סעיפים שאוסרים פרסום תוכן פוליטי או מחאתי לגווניו השונים (לרבות עצומות), לשון הרע, תוכן פוגעני, תוכן לא צנוע או כזה שעשוי לגרום עוגמת נפש לאדם או למגזר כלשהו. בנוסף, אסור לפרסם סטאטוסים מסחריים או שיווקיים, קישורים סתמיים שמטרתם הפגת שעמום, או אפילו סתם בדיחות.
חשוב מאוד:

⛔⛔⛔⛔⛔⛔
*אסור לשלוח קישורים לקבוצות*
⛔⛔⛔⛔⛔⛔

"הקבוצה היא של כלל ישראל – לא רק של דתיים או חילונים. זו קבוצה שבאה לאחד את כל עם ישראל

*הקבוצה הינה מעל גיל 18

הצטרף לקבוצה
דילוג לתוכן