טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם

למרות שמדובר באחד מהפתרונות המובילים לבני הגיל השלישי, רבים עדיין אינם מבינים לעומק מה זה דיור מוגן ובמה הוא נבדל מבית אבות רגיל. ריכזנו את כל התשובות לשאלות הנפוצות

מה זה דיור מוגן?

בשנים האחרונות, כמות הולכת וגוברת של בני הגיל השלישי בוחרים לעבור לדיור מוגן, ולא במקרה. בניגוד לתקופה במהלכה המחשבה על פרישה לוותה בהאטה בקצב החיים, כיום זה כבר לחלוטין לא המצב. למעשה, רבים מנצלים את גיל הפרישה כדי להקדיש לראשונה קצת זמן לעצמם. לפתח תחביבים חדשים, לצאת לטיולים, לקרוא את הספרים שתמיד רצו ואף פעם לא הספיקו, וכמובן גם לבלות עם חברים. 

הבעיה היא שאת כל הדברים שהזכרנו, כמו גם דברים רבים נוספים, לא תמיד קל לבצע בדירת המגורים הרגילה. חלק גדול מהאטרקציות מתגלות כמרוחקות, רבים מהחברים אינם גרים בסביבה, ומי שרוצה ליהנות מסדר חיים פעיל מוצא את עצמו לעתים בפני בעיה. דיור מוגן מעניק פתרון בדיוק לבעיות הללו, כמו גם לרבות אחרות שאולי לא חשבתם עליהן.

כיצד זה קורה?

המענה לשאלה מה זה דיור מוגן אם כך, הוא די פשוט. מדובר במקום שמעניק לכם את כל התנאים כדי להמשיך ולעשות בדיוק את מה שאתם אוהבים. הדיירים נהנים מאורח חיים עצמאי, בדירה שמותאמת לצרכים העדכניים שלהם, ועם כל מה שהם צריכים בהישג יד. בין אם מדובר בסיוע במטלות, בגישה לאירועי תרבות, במתקני כושר, בחוגים וכמובן גם ביכולת להכיר חברים חדשים.

דיור מוגן עלויות

וכמה עולה כל הסיפור? כשמדובר על דיור מוגן עלויות הן פרמטר שנתון לשינוי. בבתי דיור מוגן רבים ישנם מסלולים שונים וקטגוריות מחירים, שמשתנות בהתאם לגודל הדירה, האזור, המתקנים המוצעים בבניין וכדומה. העובדה שקיימים טווחי מחירים שונים, מבטיחה שתמיד תוכלו למצוא את הפתרון שמתאים עבורכם. כך שאם חששתם שדיור מוגן מיועד רק לקומץ מצומצם מהאוכלוסייה, נכון להיום זה כבר לא המצב. תוכלו למצוא בבתי דיור מוגן דיירים ממגוון אזורים ברחבי הארץ, והמטרה היא לאפשר לכל מעוניין לקבל מענה שמותאם עבורו. במישור האישי והכלכלי גם יחד.

היכנסו לערוץ הטלגרם של דיור מוגן בישראל ותקבלו מידע רלוונטי אודות בתי דיור המוגן בישראל.

 

הצטרף לערוץ
דילוג לתוכן