טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
מדריך: איך פותחים ערוץ חדש בטלגרם?

ערוצי טלגרם הפכו לדרך המובילה להעברת הודעות, תמונות ומסרים לקהילות גדולות. אם גם אתם רוצים לפתוח ערוץ משלכם ומתלבטים איך לעשות זאת, המדריך הבא יעשה לכם סדר

טלגרם הפכה לאפליקציה שימושית במיוחד בקרב מליוני משתמשים ברחבי העולם. היא הצליחה לעשות זאת בזכות שילוב חכם בין הצפנה ברמה גבוהה, ששומרת על פרטיותו של כל משתמש, לבין תכונות מתקדמות שאחת מהן היא היכולת להשתמש בערוצים. אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לפתוח ערוצי טלגרם משלכם, המדריך הבא יעזור לכם לצאת לדרך.

לפני שמתחילים: ערוץ או קבוצה – מה ההבדל?

להבדיל מאפליקציות אחרות, בטלגרם תוכלו למצוא קבוצות משני סוגים: הקבוצות המוכרות וערוצים. מה ההבדל בין השניים? קבוצה מיועדת לאגד במקום אחד משתמשים שמעוניינים להתכתב, להגיב ולשלוח תמונות וסרטונים זה לזה. מדובר במסגרת שמאפשרת שיח חופשי, שבו כולם מדברים עם כולם.
בערוץ לעומת זאת, התקשורת הזו היא חד כיוונית. מנהלי הקבוצה הם היחידים ששולחים הודעות, קישורים וסרטונים, וחברי הערוץ יכולים לקבל אותם מבלי שיוכלו להשיב.

למי זה מתאים? לכל מי שמעוניין להעביר מידע לקבוצת אנשים גדולה, במקום אחד ובאופן פשוט. מורים, מדריכי חוגים, בעלי עסק שרוצים לשמור על קשר עם לקוחותיהם, עיתונאים, פוליטיקאים, אנשי ציבור, סלבריטאים ועוד.

מתאים לי, איך פותחים ערוץ חדש?

אם החלטתם לפתוח ערוץ טלגרם, כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחרי השלבים הבאים:

 1. היכנסו לאפליקציה ובחרו באופציית ה"תפריט" שנמצאת בראש החלון.
 2. לחצו על New Channel (ערוץ חדש) ובחרו שם לערוץ שלכם.מדריך פתיחת ערוץ טלגרם 1
 3. הוסיפו שם בשדה העליון ותיאור לערוץ בשדה ה-Description (תיאור).מדריך פתיחת ערוץ טלגרם 2
 4. קבעו האם זה יהיה ערוץ ציבורי שכולם יוכלו להצטרף אליו, או ערוץ פרטי שניתן להצטרף אליו רק באמצעות קישור מתאים > הוסיפו כתובת קישור לפי רצונכם.מדריך פתיחת ערוץ טלגרם 2
 5. הוסיפו את החברים שתרצו לצרף לערוץ מרשימת אנשי הקשר שלכם או מצאו חברים בהתאם לשמותיהם באפליקציה.מדריך פתיחת ערוץ טלגרם 4
 6. לחצו סיום והערוץ שלכם מוכן לפעולה.מדריך פתיחת ערוץ טלגרם 5

הוספות ושינויים

את הפרטים שהזנתם בסעיפים הקודמים ניתן לשנות. המשמעות היא שאם החלטתם לשנות את שם הערוץ, להפוך אותו לציבורי או אפילו למחוק אותו מאחר שהוא כבר לא נחוץ לכם, תוכלו לעשות זאת בקלות.

 1. עברו לחלון הראשי של הערוץ ולחצו על שמו.
 2. כעת לחצו על כפתור ההגדרות ועברו אל חלונית ניהול הערוץ. בחלונית הניהול לחצו על Channel Info (מידע לגבי הערוץ). אזור המידע הוא המקום לשינוי שמו של הערוץ, הפיכתו לפרטי או לציבורי, מחיקה שלו וכדומה.
 3. בצעו את העדכונים הנחוצים לכם ושמרו את השינויים.מדריך פתיחת ערוץ טלגרם 6

טיפים נוספים לערוץ טלגרם מצליח

 1. בחרו בשם קליט – שם הערוץ יהיה גלוי לחברים, ואם בחרתם בערוץ ציבורי אתם ודאי מעוניינים שלאנשים יהיה קל להגיע אליו.
 2. הוסיפו תמונה – התמונה מופיעה ליד שם הערוץ באופן קבוע, ואם תבחרו בתמונה שמזוהה עם הנושא או עם העסק שלכם, יהיה למשתמשים קל למצוא אותו. תוכלו להוסיף לערוץ תמונה על ידי לחיצה על שם הערוץ, לחיצה על סמל המצלמה וצילום תמונה או בחירה בתמונה מתוך הגלריה שלכם.

מזל טוב, הערוץ שלכם מוכן לצאת לדרך! זה לא כל כך נעים לראות ערוץ בודד, אז אל תשכחו לפרסם את הקישור לערוץ הטלגרם שלכם. כך תוכלו לאפשר למשתמשים חדשים להצטרף וליהנות ממנו.

דילוג לתוכן