טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
כל עדכוני הטלגרם החדשים שאתם לא רוצים לפספס – אוגוסט 2019

רוצים לשלוח הודעה בלי להפריע באמצע הלילה? נמאס לכם להתמודד עם משתמשים שמציפים באינספור הודעות בקבוצות שאתם מנהלים? אלה עדכוני הטלגרם החדשים שתרצו להכיר 

טלגרם הפכה לאחת מהדרכים הפופולאריות והאהובות על רבים מאיתנו לתקשר עם חברים, בני משפחה וקבוצות עניין בנושאים שונים. למרבה השמחה, השימוש במערכת המסרים הזו הופך בכל עדכון ליותר ויותר ידידותי למשתמש. אם אתם מנהלים קבוצות טלגרם משלכם או פשוט רוצים לשפר את אופן התקשורת שלכם באמצעותה עם אחרים, אלה העדכונים שכדאי לכם להכיר:

נמנעים מהפרעות לחברים ברגע הכי לא מתאים

הזמינות המיידית של מערכות כמו אפליקציית טלגרם מאפשרת לנו להשיג אנשים בקלות ובמהירות, אבל לא תמיד הם יכולים או רוצים לענות לנו באותו הרגע. אם נזכרתם בהודעה דחופה אבל אתם לא רוצים להפריע, תוכלו ללחוץ על ההודעה שלכם לחיצה ארוכה כדי להעביר אותה לנמען בודד או לקבוצת אנשים במצב שקט. הודעות במצב שקט יועברו אל הנמנעים ללא שום צליל, כך שהמסר יגיע אבל ההחלטה מתי לצפות בו תישאר בידיים שלהם.

שולחים את הסרטון מהרגע הנכון

אחד מהשימושים הנפוצים בטלגרם הוא העברה של סרטוני וידאו שונים, אבל במקרים רבים אנחנו נאלצים להסביר לנמענים בדיוק לאיזו נקודה להעביר. בזכות האפשרות להעביר סרטון עם ציון הנקודה הרצויה, תוכלו להתמודד עם הבעיה המציקה בקלות ולהפוך את משלוחי הסרטונים להרבה יותר מהנים. או במילים אחרות לא להצטרך להסביר מתי הרגע המצחיק מגיע. שמים סוף להצפת ההודעות

כל מנהל קבוצה מכיר את המשתמשים שפשוט לא מצליחים להתאפק שלא להציף אותה בהודעות. מעכשיו משתמשים בקבוצות שאתם מנהלים יוכלו לשלוח הודעה חדשה רק אחת לזמן מסוים, כך שתוכלו לקבוע שמי שכבר שלח הודעה יצטרך להמתין דקה או אפילו שעה לפני ההודעה הבאה. מי שינסה בכל זאת לשלוח הודעה נוספת, יגלה שעון שיבהיר לו בדיוק כמה זמן נותר להמתנה.

משנים את הכינויים של מנהלים

עדכון נחמד נוסף שמיועד למנהלים הוא זה שרלוונטי לכינויים שלהם. במקום להישאר תחת "אדמין", תוכלו להיכנס אל הגדרות הקבוצה ולהעניק לעצמכם או לאדמינים נוספים כינוי אחר שיהיה שמיש כאשר תשלחו הודעות חדשות. 

מנפישים גם אימוג'ים

ולסיום, לפעמים זה לא מה שאנחנו שולחים אלא איך שולחים את זה. אם גם אתם מעדיפים לקשט את ההודעות שלכם במדבקות או אימוג'ים, ודאי תיהנו מהאפשרות להשתמש באימוג'ים מונפשים שהתווספה מעכשיו לטלגרם. 

יש לכם קבוצה או ערוץ טלגרם? פרסמו אותו כאן בחינם!

דילוג לתוכן