טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
כך תעקבו אחר עדכוני הקורונה covid-19 בטלגרם

בתקופה האחרונה חשוב לנו יותר מתמיד להישאר עם אצבע על הדופק, ולצרוך מידע עדכני, מלא ואמין על השפעות הקורונה. המדריך הבא יעזור לכם לעשות זאת באמצעות הטלגרם

מעטים הם האירועים שמשפיעים על כולנו כמו מגפת הקורונה, כך שמטבע הדברים חשוב לנו לעקוב אחר החדשות כדי לדעת מה קורה בכל רגע נתון. בעידן שבו גם הפייק ניוז והמידע החלקי הפכו לנפוצים במיוחד, רבים מאיתנו מעוניינים לגלות אחריות ולצרוך את המידע האמין והעדכני ביותר. בזכות אפליקציית הטלגרם, האפשרות הזו הפכה לזמינה ונוחה מאי פעם.

כולם מסביב מדברים על הטלגרם? בואו נעשה קצת סדר

לפני שנדבר על אופן צריכת העדכונים באמצעות טלגרם, בואו ניישר קו בכל מה שנוגע לאפליקציה עצמה. למרות שהיא קיימת כבר משנת 2013, בישראל היא עדיין לא הפכה לאפליקציית החובה במכשירים של משתמשים רבים. כך שאם טרם יצא לכם להשתמש בה, בשביל זה אנחנו כאן. 

ככלל, ציבור המשתמשים בטלגרם נהנה מכמה יתרונות עיקריים. מדובר באפליקציה שמאפשרת שליחת הודעות שמבוססות על הגדרות פרטיות מתקדמות, החל מיכולת להתכתב עם אחרים בלי לחשוף את מספר הטלפון שלהם ועד לקביעה מי יראה את ההודעות המועברות. כך שלהבדיל מאפליקציות אחרות, היכולת של כל משתמש לשמור על פרטיותו באה לידי ביטוי בדרכים מגוונות יותר.

ועם זאת, הסיבה שאפליקציית הטלגרם צוברת תאוצה בתקופה האחרונה, קשורה למאפיין נוסף שלה – האפשרות לפתוח קבוצות ענק שפתוחות בפני משתמשים רבים בעת ובעונה אחת. אם בוואטסאפ לדוגמה, כמות המשתמשים בכל קבוצה מוגבלת לפחות מ-300 איש, בטלגרם ניתן לפתוח קבוצות גדולות עם כמות שמגיעה אפילו ל-200 אלף. מה שאומר שבמקום לחלק כמות משתמשים גדולה לכמה קבוצות שונות, כמו שקורה בוואטסאפ לא פעם, בטלגרם ניתן להעביר הודעות לכולם במקום אחד. כשמדובר בקבוצות חדשותיות של גורמים מוסמכים, מדובר במאפיין חיוני במיוחד. 

איך מתעדכנים בטלגרם בכל מה שקורה מבחינת הקורונה?

על מנת להעביר ידיעות בקבוצות גדולות בצורה קלה ופשוטה, בלי כל הבלגן שנוצר לעתים בקבוצות רבות משתתפים, טלגרם מאפשרת גם פתיחת ערוצים. ערוץ הוא קבוצה לכל דבר, כאשר היחיד שיכול לשלוח בו הודעות הוא המנהל שלו. הפונקציה הזו מאפשרת חשיפה יעילה לעדכונים בצורת "לוח מודעות", ללא מענה של יתר המשתתפים או היווצרות ספאמינג על ידי מצטרפים חדשים.

קבוצת משרד הבריאות לעדכוני קורונה covid 19 בטלגרם

המקור האמין והעדכני ביותר בכל הנוגע לקורונה, הוא כמובן ערוץ קורונה משרד הבריאות בטלגרם עם 175 אלף עוקבים (נכון לכתיבת שורות אלה). מדובר בערוץ החדשות והעדכונים הרשמי של משרד הבריאות בטלגרם, שהופך למקור מידע הכרחי במציאות של ימינו. הערוץ מאפשר לכל משתתף לקבל את כל האינפורמציה המבוקשת ישירות לסמארטפון שלו, בקלות ובנוחות. הוא כולל הודעות לציבור ולתקשורת, תמונות מצב עדכניות, הנחיות שחשוב להכיר, מידע על כמות המאושפזים והמבריאים החדשים, הודעות על שירותי התחבורה ושינויים נוספים שמיועדים לכל מי שרוצה להישאר עם האצבע על הדופק. 

כדי למצוא את ערוץ קורונה משרד הבריאות בטלגרם, יש להוריד קודם כל את אפליקציית הטלגרם מחנות האפליקציות שלכם. לאחר שעשיתם זאת והתקנתם את האפליקציה בהתאם להנחיות שעל המסך, יהיה עליכם למצוא את הערוץ הרלוונטי ולהצטרף אליו. תוכלו להיעזר בקישור הבא כדי להיכנס אל הערוץ של משרד הבריאות, או למצוא אותו באופן עצמאי. לחצו על אייקון זכוכית המגדלת שבראש המסך, וחפשו את שם הערוץ. לחצו עליו כדי להיכנס ולראות את העדכונים הקודמים שהתפרסמו בו, ואשרו את הצטרפותכם על ידי לחיצה על Join בתחתיתו. 

דילוג לתוכן