טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
טינדר הבאה? עם הפיצ'ר החדש טלגרם היא אפליקציית ההיכרויות החדשה שאתם לא מכירים

טלגרם היא כבר מזמן לא תופעה חולפת. מה שהתחיל כאלטרנטיבה רדיקלית וחתרנית לווטסאפ חודר לאט לאט לתחומים נוספים ועכשיו טלגרם החליטה לחדור גם לתחום ההיכרויות.

האם ניתן לסמן את אפליקציית טלגרם כמתחרה של טינדר? על פניו הפיצ'ר החדש נשמע מעט מטריד אבל בפועל הוא עשוי להיות הצוהר בפני מגמה חדשה בתחום ההיכרויות. אז במה בדיוק מדובר וכיצד ניתן להפעיל את הפיצ'ר החדש?

Pepole Nearby – העתיד כבר כאן

במסגרת שלל העדכונים שהתווספו לגרסא האחרונה של האפליקציה נוסף פיצ'ר שעל פניו עשוי להישמע מעט מטריד אבל בפועל הוא יכול להיות מהנה במיוחד. לפני מספר חודשים, טלגרם חשפה פיצ'ר חדש בשם People Nearby המאפשר לכם להוסיף אנשי קשר הנמצאים בקרבתכם מבלי שתצטרכו להוסיף באופן ידני את מספר הטלפון שלהם. אך בטלגרם לקחו את הרעיון צעד אחד קדימה ופה נכנס לתמונה העדכון החדש לרשימת העדכונים האחרונים. שימו לב שכדי שתוכלו ליהנות מהפיצ'רים החדשים של האפליקציה וודאו שיש ברשותכם את הגרסא הכי עדכני שלה. אם חיפשתם את הפיצ'רים החדשים ובמקרה לא הצלחתם למצוא אותם, ייתכן שאתם משתמשים  ב-Telegram X, האחות הצעירה של האפליקציה.

מציאת אהבה בטלגרם

האם זו הרשת החברתית הגדולה הבאה?

השינוי המשמעותי ביותר בגרסא החדשה הוא שאחרי שהוספתם את האנשים החדשים תוכלו בלחיצת כפתור להביט להם בפרופיל האישי, לדפדף בין התמונות השונות שלהם ואף לשלוח להם הודעה. על מנת לעשות זאת אתם צריכים לגשת לתפריט ההגדרות (שלושה קווים) —> לבחור ב-Contacts —> ו-Add People Nearby. לחיצה על אופציה זו תפתח בפניכם רשימה של אנשים הנמצאים באיזור והמרחק הגיאוגרפי שלהם מכם. כך תוכלו לראות מי נמצא בסביבתכם וכן להוסיף את הפרטים שלהם אם אתם חושבים שהם יכולים להיות מעניינים עבורכם. כמובן שרצוי לא להטריד אנשים באמצעות אפשרות זו.

האם זה מתאים לכולם?

במידה והרעיון מוצא חן בעיניכם, תוכלו לפתוח את הפרופיל שלכם לקהל הרחב על ידי לחיצה על האפשרות של  ״Make Myself Visible״. חשוב לשים לב שהחל מהרגע בו לחצתם על אפשרות זו, כל מי שנמצא ברדיוס שלכם יוכל לגשת לפרופיל שלכם ולשלוח לכם הודעות. בניגוד לטינדר, אין צורך פה במאץ'. חשוב לשים לב שמצד אחד אפשרות זו תסייע לכם בלהכיר אנשים חדשים אך היא גם עלולה להוביל לתשומת לב שאולי לא הייתם רוצים בה. כמובן שניתן גם לכבות את האפשרות הזו מתי שרק תרצו. 

מה הצעד הבא?

אין ספק, אנחנו חיים בעולם בו מושג הפרטיות משתנה אל מול עינינו בכל יום שעובר. קשה לחזות במדויק מה יהיו הצעדים הבאים של טלגרם אך מעניין לראות שכאפליצקיה שהחלה כשירות מסרונים אנונימי, גם טלגרם מצטרפת לטרנדים העדכניים בהם המידע של כולנו הופך ליותר ויותר חשוף עם כל יום שעובר. בין אם מדובר בפייסבוק, גוגל, או טוויטר, המידע שלנו הופך עם הימים להיות נחלתם של רבים יותר ויותר בציבור. אין ספק שהשינוי האחרון של טלגרם מסמן עוד אבן דרך בעולם המשתנה במהירות אל מול עינינו. האם זה טוב או רע? יש דעות לכאן ולכאן. בכל מקרה אין ספק שזה מסקרן לקראת הצעד הבא של האפליקציה.

דילוג לתוכן