טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
על טלגרם X כבר שמעתם?

במהלך העשור האחרון, גישה לרשת האינטרנט זמינה ליותר ויותר משתמשים ויחד עם זה צומחת  הפופולריות של אפליקציות שונות להעברת מסרים באופן מיידי.

טלגרם היא עוד פלטפורמה להעברת הודעות מיידיות שנוסדה בשנת 2013. למרות גילה הצעיר, היא הצליחה לפלס את דרכה בין המתחרות האחרות בשוק וכרגע מספר חודשי של המשתמשים בה עומד על יותר מ -100 מיליון איש רובם במערב אירופה.

אפליקציית הטלגרם מאפשרת שליחת הודעות קוליות והודעות טקסט ובנוסף מאפשרת לתקשר באמצעות קבוצות וערוצי טלגרם שונים.

כמו כן, טלגרם מאפשרת למשתמשיה להירשם ולקבל הודעות מיוצר הערוץ -בדרך כלל אתר חדשות או סלבריטי, פרק חדש מערוץ צפייה ישירה או עדכון על הנחה מערוצי חברות.

טלגרם בעלת תכונה הנקראת "צ'אט סודי", שאינה מופעלת כברירת מחדל. צ'אטים סודיים זמינים בגרסת טלגרם עם הצפנה. הודעות נמחקות לאחר זמן מסוים המוגדר על ידי המשתמש, ולא ניתן לשחזר אותן.

למה טלגרם X?

שוק תוכנות המסרים המיידים תחרותי ומשתפר ללא הפסקה.

אפליקציית "טלגרם X" נוצרה כמתחרה של אפליקציית הידועה והקיימת "טלגרם".

לדברי היזמים, כל המסנג'רים האחרים הפסיקו להציע חידושים ולא עומדים עוד בקצב המסחרר של  העולם הדיגיטלי המשתנה במהירות הבזק. לכן, החברה דאגה לתחרות פנימית.

מייסדי הטלגרף מודעים לכך שהכנסת טכנולוגיות חדשות הינה כרוכה בסיכון רב אך יחד עם זאת הם מאמינים שיעמדו במשימה ולכן לא נרתעו מהמלאכה.

 

telegram

מצא לעצמך את פלטפורמת הטלגרם הנוחה לך

יתרונותיה וחסרונותיה של טלגרם x

טלגרם X היא גרסה אחרת של האפליקציה המפורסמת שראתה אור לראשונה בסוף שנת 2017

בשלב ראשון המשתמשים לא ידעו לנקוב בשם של הספק האחראי של הגרסה החדשה, אך לאחר מכן הופיעה הודעה באתר האינטרנט של הטלגרם כי היזם Telegram Messenger LLP מהווה חלק מהחשבון הרשמי של החברה.

בטלגרם איקס ישנם מספר שינויים ושיפורים לעומת הגרסה הישנה. בהתחלה אפליקציה נועדה אך ורק למוצרי אפל אך כבר כמה חודשים אוהדי אנדרואיד נהנים ממנה באותה מידה.

בין יתרונותיה העיקריים של טלגרם x נמנים:

-שפת תכנות חדשה. אפליקציה נכתבה באמצעות הטכנולוגיה החדשה, אשר משתלבת היטב עם קוד של הטלפונים ניידים. מדובר בבשורה של ממש עבור משתמשי האפליקציה דרך מכשירים הניידים היות ועכשיו טלגרם עובדת במהירות גבוהה בהרבה.

-חיסכון בסוללה של המכשירים לתוכם הורדה האפליקציה. הגרסה החדשה גורמת לפחות עומס והדבר בא לידי ביטוי בירידה בצריכת האנרגיה של הגאדג'ט ועיכוב בהתרוקנות הסוללה. כל זה ללא פגיעה בעבודת האפליקציה.

כמו כן, ניתן להשתמש בשתי גרסאות הטלגרם במקביל. הודעות והתראות המתקבלות באחת הגרסאות מופיעות באופן אוטומטי גם בגרסה המקבילה.

-טלגרם x תומכת במצב צ'אט מיוחד המאפשר מרחב גדול יותר עבור התמונות. כמו כן, תמונות נמתחות ותופסות את כל הרוחב של המסך.

-בגרסה החדשה ישנה אפשרות של לחיצה ארוכה על כל צ'אט כדי להציג את תוכנו מבלי לפתוח אותו. ניתן לעשות כך בכל מקום כולל גם בלשונית "שיחות".

-שינוי בעיצוב. קיימת אופציה להגדיל גופנים בעת הצורך וישנה לשונית נפרדת עם היסטוריה של שיחות שבוצעו.

פיחת קבוצה או ערוץ טלגרם חדשים ברגסת ה X זהה לגרסה הרגילה.

 

בין חסרונותיה העיקריים של טלגרם x נמנים:

-חוסר יכולת לפתוח את הקישור לדף האינטרנט שנשלח אליכם, כלומר אפליקציה תעביר אותכם לדפדפן המותקן (ברירת המחדל למשתמשי iPhone היא ב- Safari).

– אין אפשרות זיהוי פני המשתמש, מה שעלול להיות בעייתי מבחינת אבטחת המכשיר שברשותכם.

– חוסר הפרדה חזותית בין צ'אטים וערוצים שונים.

עכשיו תוכלו להחליט האם כדאי לכם להשתמש בגרסה החדשה אך תזכרו שתמיד ישנה דרך חזרה!

 

דילוג לתוכן