טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
מה זה קהילת וואטסאפ?

מתקשים להעביר יום בלי לשלוח הודעות לחברי הקבוצות בוואטסאפ? הגיע הזמן שתכירו את האפשרות של קהילות. הפתרון המומלץ לבעלי עסקים, מנהלים וכל מי שרוצה להיות מאורגן ולהישאר עם אצבע על הדופק

אם נבש מכם לבדוק בכמה קבוצות וואטסאפ אתם חברים כרגע, כנראה שנגיע למספר לא קטן ואפילו דו ספרתי. קבוצות וואטסאפ הפכו למקום המושלם לשיחות ארוכות, ואילו ערוץ וואטסאפ שקט הפך לפתרון המוביל לעדכונים. הבעיה היא שבמקרים רבים, מרוב קבוצות אנחנו עלולים להיתקל בבלגן שלם על גבי מסך הסמארטפון שלנו, ולהתקשות ביצירת תיאומים ובהעברת עדכונים נדרשים. 

הדבר משמעותי במיוחד עבור לעסקים שמתנהלים עם גורמי עבודה שונים ורוצים לעדכן את כולם בהודעה מסוימת, ועדי שכונות, מנהלי קייטנות, צוותים בבתי ספר ועוד. איך מוודאים שלא שוכחים אף קבוצה ומעבירים את המידע לכולם? עם קהילות וואטסאפ, כמובן! העדכון החדש שהוציאה החברה נועד לעזור לעשות לנו סדר במציאות שבה לרבים מאיתנו כמות גדולה כל כך של קבוצות, באופן פשוט ומהיר.

איך זה עובד?

קהילה בוואטסאפ יכולה לאגד כרגע עד 20 קבוצות. אם אתם מנהלים כמה קבוצות בעלות מכנה משותף ונדרשים להעביר מדי פעם עדכונים שיופצו לכולן, תוכלו לסמן אותן, לאגד אותן כ"קהילה חדשה" ולהתחיל לנהל אותה בצורה נוחה יותר. אגב, קהילות וואטסאפ יכולות להתאים גם לאירועים גדולים כמו חתונות למשל. אגדו בין "מלוות לכלה", "הורי החתן" ו"משפחה", כדי ליצור קהילה שבה תעבירו הודעות הנוגעות ללוחות זמנים, שליחת מפה לאירוע וכדומה.

מוכנים ליצור קהילה בוואטסאפ אבל לא מוצאים את האפשרות? אל דאגה. הפיצ'ר עדיין לא הגיע לכלל המשתתפים, וצפוי לעשות את דרכו גם אליכם ממש בקרוב. חפשו New Communities במסך השיחות.

דילוג לתוכן