טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
הקהילות המובילות ביותר בטלגרם

אחד הדברים המעניינים בטלגרם הוא הקהילות שנוצרות במסגרת הזו. בדקנו עבורכם, מהן הקהילות המובילות בטלגרם.

אנחנו לא באמת צריכים להציג לכם את טלגרם, אפליקציית המסרים המידיים בה משתמשים מעל 200 מיליון משתמשים ברחבי העולם, ומעל מיליון משתמשים בישראל. טלגרם מצטיינת באבטחת מידע, ומציעה שימושים דומים לשימושיה של אפליקציית וואטסאפ, עם מספר הבדלים.

שני יתרונות משמעותיים של טלגרם הם העובדה שאין הגבלה על מספר חברי הקבוצה, והאפשרות להשתמש בערוצים. ערוצי טלגרם הם כמו קבוצה, אלא שרק המנהל יכול לכתוב בה. זה מעין ערוץ תקשורת חד כיווני שמשמש לעדכונים, פרשונויות ועוד. לערוצים וקבוצות בטלגרם אפשר לצרף כמה אנשים שתרצו, מה שמאפשר לקהילות ענק להתפתח.

מה זה קהילות טלגרם?

על פי ההגדרה המילונית, קהילה היא קבוצת אנשים החולקת אזור גאוגרפי, ערכים משותפים, מנהגים או לאום. קהילות נוצרות בהקשרים שונים ומסיבות שונות, והטלגרם הוא כלי מצוין ליצירת קהילות. קהילה בטלגרם מתארגנת בדרך כלל סביב נושא מסוים שמעניין אנשים רבים, אלה מצטרפים לקבוצה שעוסקת בנושא הזה.

בגלל יכולות ההצפנה הגבוהות במציעה טלגרם, הקהילות שנוצרות בה מעניינות במיוחד. חלק מהאנשים לא מזדהים בשמם האמיתי, מה שמאפשר להם להתבטא ולומר דברים שלא היו אומרים בשמם. היכולת לפתוח קבוצות ענק, מאפשרת לקהילות גדולות להיווצר ולסוגי שיח שונים להתקיים.

יש המון קהילות בטלגרם, אולם יש כמה קהילות בולטות במיוחד. אנחנו רוצים להכיר לכם אותן.

קישור

חיבור בין אנשים ללא חשיפת הזהות

חדשות

אין דבר שהישראלי יותר אוהב מלהיות מעודכן בחדשות. יתכן שזו תופעה עולמית, אולם בישראל מוכת החדשות, זו ממש מגפה. אנחנו רוצים להיות הכי מעודכנים שאפשר, וכדי לעשות זאת אנחנו רותמים את כל האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו. פעם היו אלה העיתונים, אחר כך נוסף הרדיו ובהמשך הצטרפה הטלוויזיה. אבל השינוי המשמעותי בעת החדשה הוא האינטרנט, שמנגיש את המידע לכל אחד, כל הזמן. ויותר מכך, כל אחד יכול לעדכן את האחרים במה שקורה.

טלגרם הוא כלי מצוין להעברת חדשות בצורה בלתי אמצעית, ובמידה רבה הוא מחליף אופן צריכת החדשות המסורתית. בקבוצת החדשות החמות למשל, חברים נכון לכתיבת שורות אלה 8228 אנשים, והם מדווחים ומקבלים דיווחים רבים בכל יום. בנוסף, מפעילה הקבוצה גם ערוץ טלגרם לו מנויים 3512 אנשים שמקבלים דיווחים בזמן אמת.  

קבוצה גדולה נוספת נקראת עיתונים יומיים, בה חברים 2584 אנשים שמקבלים עדכונים מהעיתונים היומיים בכל יום. ערוצים וקבוצות נוספים המעדכנים חדשות באופן רציף הם הפרלמנט הביטחוני, חדשות המזרח התיכון וגם גופי תקשורת מסורתיים שפתחו ערוץ טלגרם, כמו כאן 11, חדשות 10, ו-YNET.

ערוצים של עיתונאים, חברי כנסת וידוענים

סוג קהילות נוסף הקשור בקשר הדוק לזה הקודם הוא ערוצי טלגרם של עיתונאים, חברי כנסת וידוענים אחרים. בערוצים האלה מתקבלים עדכוני חדשות, אולם לא רק. יש שם גם התייחסויות מעניינות למצב וסתם בדיחות פרטיות שאם עוקבים אחרי הערוץ באדיקות גם מבינים אותן. שני ערוצים לדוגמה הם עמית סגל מעדכן אליו מנויים מעל 15 אלף איש ולוינסון. נוביק. אתאלי בו 4580 מנויים.

הורדת סרטים וסדרות

טלגרם מהווה פלטפורמה מצוינת להורדה פירטית של סרטים וסדרות. ניתן להעביר בה קבצים בגודל בלתי מוגבל, ובנוסף, ההצפנה מאפשרת למפיצי הסרטים לא להיחשף. קיימות מספר קבוצות לשיתוף סרטים וסדרות ואנחנו נתרכז בשתיים מהבולטות. בקבוצת יוסי סרטים חברים מעל 27 אלף מנויים, ובקבוצת דב סרטים חברים קצת פחות – מעל 14 אלף ערוץ sdarot עם מעל ל10K עוקבים . החברים בקבוצה יכולים לבקש סרט מסוים, לבצע חיפוש בשרת הקבוצה וגם להעלות סרטים בעצמם.

קהילות

סוף סוף – לא יודעים מי אתה

אבא פגום

בטח שמעתם על קבוצת אבא פגום בפייסבוק – קהילה ענקית של אבות ישראלים שרוצים לתמוך זה בזה בתהליך ההורות. בקבוצת הפייסבוק עולים פוסטים שונים, התייעצויות ובדיחות, והקהילה כל כך התפתחה שניתן לראות חולצות אבא פגום ומדבקות על רכבים.

קהילת הטלגרם של אבא פגום צנועה יותר מקבוצת הפייסבוק וכוללת מעל ל 700 חברים. בקבוצה אפשר למצוא התייעצויות בקשר לבעלי מקצוע, רכבים למכירה ועוד, כאשר הכל מתקיים תוך התייחסות גברית משעשעת ולא כבדה.

קריפטו

לפני משהו כמו חצי שנה התעורר העולם וגילה שמטבעות דיגיטליים הם עניין משמעותי. מאז הבאזז קצת שכח, אולם מתחת לפני השטח עדיין רוחש מסחר ער במטבעות קריפטו. בגלל ההצפנה והזמינות מהווה טלגרם בסיס מצוין להיווצרות קהילות של סוחרי מטבעות דיגיטליים. קיימות קבוצות גדולות וקטנות והמטרה המוצהרת של רובן היא לחבר בין סוחרי מטבעות שונים, וכן לתת עצות ומידע לאנשים הזקוקים לכך.

בקבוצת ביטקוין ישראל חברים 1168 אנשים, והיא משמשת בעיקר למטרות חיבור בין סוחרי ביטקוין ומטבעות בלוקצ'יין אחרים. קבוצה נוספת שפועלת בצורה דומה היא ביטקוין/קריפטו בה חברים 1134 משתמשים. בנוסף לקבוצות האלה פועלות עוד המון קהילות קריפטו נוספות. חלק מתרכזות במטבעות מסוימים כמו ריפל, איתריום ואחרים, וחלק כלליות יותר.

קבוצות שימושיות נוספות בתחום הן כאלה שעסוקות במתן הדרכה ועצות. כך למשל, ביטקוין וקריפטו – הדרכות, מסחר וטיפים היא קבוצה למסחר יומי במטבעות וירטואליים. בקבוצה ניתנים ניתוחים טכניים וכן חדשות חמות ועדכונים על המתרחש בעולם הקריפטו.

אם אתם עוסקים בתחום הקריפטו, או מעוניינים להשתלב במסחר בזירה המסקרנת הזו, כדאי שתחפשו קבוצות קריפטו בטלגרם, ותשתלבו בקהילה. בצורה הזו תוכלו להבין טוב יותר מה מתרחש ולהצליח יותר במסחר שלכם.

פורנו

הסודיות וההצפנה מובילות לכך שגם קהילות של שיתוף סרטי פורנו יצמחו בטלגרם. כדי למצוא את הקבוצות תוכלו לחפש "פורנו בטלגרם" דרך החיפוש של גוגל ומיד תקבלו עשרות קבוצות סקס 18+ או פשוט היכנסו לקטגוריית המבוגרים כאן באתר.  בקבוצות אלה משותפים סרטונים ותמונות של הגולשים בינם לבין עצמם.