טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
הציבור קבע: עדכוני החדשות המהירים והאמינים ביותר מגיעים מהטלגרם

רוב הישראלים מתחילים את הבוקר באופן זהה. ברגע שפתחנו את העיניים, אנחנו שולחים את היד לטלפון החכם שלנו על מנת להתעדכן בחדשות.

נכון, זה מה שעשינו רגע לפני שעצמנו את העיניים אתמול בלילה, אך אנחנו בטוחים שמאז קרו המון דברים מעניינים ולא מסוגלים להרשות לעצמנו להישאר לא מעודכנים.

הטענה הזו לא מופרכת בכלל היות ובארצנו הקטנה אין רגעים דלים ודברים משתנים במהירות מסחררת.

קצב החיים בארץ שונה מאוד ממקומות אחרים בעולם. אתרי החדשות באירופה ובנקודות אחרות בעולם לא מתעדכנים באותה מהירות כמו של ישראל. באוסטרליה הרחוקה מבזק החדשות יוצא רק פעם כמה שעות ואנשים נהנים לשמוע את תחזית מזג האוויר ושמחים לקבל את הידיעה על גור קנגורו הקטן שהצטרף למשפחת הקנגורו המאושרת. אבל אנחנו לא שם והתרגלנו למציאות אחרת לגמרי.

חשיבותן של החדשות

מדובר במידע על מה שקרה או על מה שקורה עכשיו. הידיעות מגיעות מעולם החיצוני ומדווחות על משהו חשוב ובעל משמעות עבור הציבור.

העניין פשוט. אנחנו כמו כל היצורים החיים זקוקים לזרימה מתמדת של מידע ולא מסוגלים להסתדר ללא חוויות חושיות חדשות. להרגיש, לשמוע, לראות ולחוש זה צורך ביולוגי בסיסי ובלתי נפרד של חיינו. אנחנו משתמשים בחושים אלו על מנת להעריך בצורה הכי נכונה את העולם מסביבנו.

המוח שלנו סקרן. הסקרנות היא למעשה תשוקה למידע חדש, אשר חשוב עבורינו באותה מידה כמו מזון, שינה או ביטחון. אחד התפקידים של תאי העצב שלנו הוא להבליט ולהתמקד במידע חדש הנחוץ לנו לביסוס התנהגות נכונה. אם סביבתינו משתנה עלינו להתכונן לכך בהתאם.

מידי יום מתרחשים מיליוני אירועים בעולם. חלקם דורשים את תשומת הלב מלאה שלנו.

כולנו צמאים לדעת על החידושים האחרונים בעולם המדע והטכנולוגיה, להתעדכן בחדשות ספורט והרפואה. בדרך זו אנחנו הופכים לבני שיחה מעניינים יותר ויוצרים יחסים בינאישיים טובים.

חשוב לדעת מה מתרחש סביבנו וישנן מקורות מידע רבים שניתן להתעדכן בהם. שידורי רדיו וטלוויזיה, עיתונים ומבזקי חדשות ברשת.

בעידן האינטרנט קל מאוד להגיע אליהם. דרכם אנחנו מקבלים הרבה מידע ולאמינות של מידע זה חשיבות מכרעת.

ערוצי טלגרם

לאחרונה ישראלים רבים התחילו להוריד למכשירים הדיגיטליים שברשותם את אפליקציית הטלגרם. אפליקציה זו נוחה לשימוש ובעלת יתרונות מובהקים. היא מצטיינת באבטחת מידע ויודעת להעביר מסרים באופן מיידי. בטלגרם נוצרות קהילות רבות אשר קמות בדרך כלל סביב התעניינותם של אנשים בנושא מסוים. כל אחד יכול להירשם לערוצים כאלו שמצד אחד מזכירים את עדכוני חדשות ומצד שני נראים כמו בלוגים הדנים בנושאים מסוימים.

אחת הקהילות הבולטות של הטלגרף הוא ערוץ החדשות. בקהילת "החדשות החמות" נמצאים חברים רבים שמדווחים ומדווחים בעצמם על עשרות אירועים כל יום. בנוסף, ישנו ערוץ טלגרם שהמנויים שלו מקבלים דיווחים בזמן אמת ובקהילת החדשות של אבו עלי אקספרס תקראו את כל הידיעות הקשורות לענייני ערבים.

גופי תקשורת רבים פתחו גם הם ערוץ בטלגרם כך שהסיכוי לפספס ידיעה חשובה שואב לאפס.

מחקרים מראים כי ישראלים רבים בודקים את הטלפון הנייד שלהם כל כמה דקות על מנת להתעדכן במה שקורה כאן ועכשיו, וערוצים אלה מספקים זרם קבוע ומהימן של חדשות והודעות.

דבר נוסף שמבדיל את הטלגרם מרשתות חברתיות או מערוצי חדשות אחרים הוא חוסר יכולת של המנויים בקהילה להגיב ולהעריך את הפוסט. זוהי פלטפורמה מצוינת לפרסם את הדברים בלי צורך להיכנס לדיון.

להיעדר תגובות השפעה ישירה על תוכן הערוץ. מפרסם יכול להביע את דעתו ולא לדבר רק על הדברים שאנשים אוהבים לשמוע. אנחנו מזמינים אתכם להירשם לערוצים של ידוענים, חברי כנסת ועיתונאים. חוץ מחדשות שמתפרסות בקהילות אלו תוכלו לקרוא על עמדות שלהם בנושאים מסוימים אשר יתנו פרשנויות מיוחדות למציאות בה אנו חיים.

מאז שהתחלתם לקרוא את השורות האלו לא הצצתם בחדשות. לכו להתעדכן!

 

דילוג לתוכן