טלגרם גרופ

חיפוש במאגר קבוצות וערוצים לטלגרם הגדול בעולם
חיבור טלגרם עם צ'אט GPT: מדריך שלב אחר שלב

חיבור טלגרם עם צ'אט GPT: מדריך שלב אחר שלב

מבוא:
תהליך החיבור של טלגרם עם ChatGPT בעברית, או chat gpt של OpenAI. על ידי ביצוע שלבים פשוטים אלה, תוכל לשלוח הודעות לערוץ טלגרם ולקבל תגובות שעברו דרך Chat GPT. כדי להתחיל, תזדקק לחשבון OpenAI ומפתח API.

שלב 1: יצירת בוט טלגרם
כדי להתחיל, פתח את טלגרם וחפש את "BotFather". התחל צ'אט עם BotFather ושלח את הפקודה "/start". לאחר מכן, השתמש בפקודה "/newbot" כדי ליצור בוט חדש. ספק שם לבוט שלך, כגון "AI Helper", ובחר שם משתמש ייחודי עבורו, כמו "AI bot". הקפד לשמור את מפתח ה-API שנוצר על ידי BotFather פרטי ומאובטח.

שלב 2: הגדרת ערוץ
לאחר מכן, צור ערוץ חדש בטלגרם. תן לזה שם משהו כמו "Chat GPT" והגדר אותו לפרטי. הוסף את בוט ה-AI שלך כמנהל לערוץ. כדי לעשות זאת, עבור להגדרות הערוץ, בחר "נהל ערוץ" ולחץ על "הוסף מנהל". חפש את בוט ה-AI שלך והעניק לו את ההרשאות הדרושות. כעת, בוט ה-AI שלך הוא חלק מהערוץ, מוכן לשדר הודעות, ממש כמו ערוץ חדשות.

שלב 3: בניית אינטגרציה עם Make.com
כדי לשלב את Telegram עם Chat GPT, נשתמש ב-make.com, פלטפורמה חינמית וידידותית למשתמש. הירשם לחשבון make.com וצור תרחיש חדש. בחר בטלגרם כנקודת ההתחלה ובחר שלושה חלקים מרכזיים: האזנה להודעה, שליחתה לצ'אט GPT והעברת התגובה.

שלב 4: הגדרת Webhook
בתרחיש, בחר באפשרות "צפה בעדכונים", המאפשרת לתרחיש לנטר את ערוץ הטלגרם לאיתור הודעות חדשות. הגדר webhook על ידי הוספת מודול חדש וחיבורו לחשבון הטלגרם. ספק את אסימון ה-API שנוצר קודם לכן על ידי BotFather. ה-webhook הזה יבטיח שהודעות מערוץ הטלגרם יתקבלו ב-make.com בזמן אמת.

שלב 5: אחזור מזהה הצ'אט
כדי לזהות את הצ'אט הספציפי שאליו יישלחו הודעות, עלינו לתפוס את מזהה הצ'אט. שלח הודעת בדיקה בערוץ הטלגרם. ב-make.com, אתר את הפעולה המתאימה להודעה. חפש את ה-"channel_post_chat" ורשום את המזהה, כולל סימן המינוס. מזהה צ'אט זה ישמש בהמשך התהליך.

שלב 6: שליחת הודעות לצ'אט GPT
כעת, בואו נגדיר את שילוב Chat GPT. הוסף מודול נוסף ב-make.com ובחר "GPT" כהיגיון. צור השלמה ובחר בחשבון OpenAI שלך. ספק את מפתח ה-API ומזהה הארגון, כדי להבטיח את פרטיותם. בחר דגם, כגון "gpt-3.5-turbo", וציין את תוכן ההודעה שמקורו בהודעת הבוט של Telegram.

שלב 7: שליחת התגובה חזרה לטלגרם
כדי לשלוח את התגובה מצ'אט GPT בחזרה לערוץ הטלגרם, הוסף מודול נוסף לבוט הטלגרם. הגדר אותו כדי לשלוח הודעת טקסט ובחר בחיבור שלך. השתמש במזהה הצ'אט שהתקבל בשלב 5 כדי לציין את הצ'אט היעד. בשדה הטקסט, בחר את התגובה מתהליך OpenAI Chat GPT.

שלב 8: בדיקה והרחבה
בדוק את האינטגרציה על ידי שליחת הודעה לערוץ הטלגרם. ודא שאתה מקבל תגובה שעובדה על ידי Chat GPT. מזל טוב! חיברת בהצלחה את טלגרם עם Chat GPT. מכאן, תוכל לחקור ולהרחיב את יכולות האינטגרציה שלך, תוך שילוב עם אפליקציות אחרות הזמינות ב-make.com.

דילוג לתוכן